Wuzetem

  1. Kim jesteśmy, co robimy?

  Jesteśmy firmą produkującą elementy do układów wtryskowych Diesela na rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket). Chcemy osiągnąć pozycję producenta z najsilniejszą i najbardziej rozpoznawalną marką na tym rynku, ze względu na jakość wyrobów, osiągając precyzję poniżej 0,5 mikrona.

  Wytwarzamy produkty ekwiwalentne z produkowanymi przez firmy działające na rynku Oryginal Equipment Market (OEM). Stosujemy procesy obróbki skrawaniem, elektro i hydroerozji, obróbkę cieplną i cieplno-chemiczną.

  Produkujemy: rozpylacze, elementy tłoczące, wtryskiwacze probiercze.

            Nasza wizja i misja.

  Naszą wizją jest utrzymanie świadomości niezawodnej marki na globalnym rynku, rozwój nowych technologii i znaczne zwiększenie zdolności produkcyjnych, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z współpracy z WUZETEM. Chcąc rozwijać się wspólnie z naszymi klientami dążymy do dywersyfikacji portfolio i wprowadzenia kolejnych komponentów do regeneracji układów wtryskowych silników Diesel’a. W dalszej perspektywie wprowadzając nasze produkty na pierwsze wyposażenie.

            Kogo zatrudniamy?

  Zatrudniamy wysokiej klasy Specjalistów i Inżynierów, którzy mają wykształcenie wyższe i średnie techniczne. Wymagamy wysokich kwalifikacji i wiedzy w zakresie następujących technologii: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, frezowanie, toczenie, szlifowanie. Inwestujemy w nowoczesne maszyny typu CNC i rozwijamy nasz park maszynowy systematycznie i konsekwentnie w celu zwiększania wydajności i zaspokojenia potrzeb naszych Klientów. Obecnie rozwijamy szczególnie nasz Dział Badań i Rozwoju, gdzie zatrudnienie znajdują: Technologowie, Konstruktorzy. Na stanowiskach produkcyjnych mamy osoby z unikalnymi kwalifikacjami w zakresie: szlifowania, docierania i frezowania oraz osoby z wiedzą i doświadczeniem w zakresie obsługi maszyn sterowanych numerycznie.

            Sukcesy

  W roku 2017 WUZETEM został laureatem Nagrody Prezydenta RP w kategorii „Narodowy Sukces”. Jest to szczególnie prestiżowa Nagroda dla WUZETEM i wszystkich jej Pracowników ponieważ jest uhonorowaniem pracy i zaangażowania całej kadry na wszystkich poziomach zatrudnienia. Prezydent RP docenił WUZETEM jako wizytówkę polskiej branży motoryzacyjnej, działającą od ponad 60 lat, jedyną tego typu fabrykę w Polsce i jedną z nielicznych na świecie.wuzetem1

           Kultura pracy i polityka personalna.

  Promujemy kulturę dzielenia się wiedzą. Zaczynamy zawsze od szkoleń adaptacyjnych dla wszystkich Pracowników ale zależy nam aby Pracownik mógł systematycznie podnosić i rozwijać swoje kwalifikacje dlatego w różny sposób angażujemy Pracowników do przekazywania swojej wiedzy i doświadczeń innym.

  Przywiązujemy dużą wagę do przepisów i szkoleń BHP oraz szkoleń z zakresu Zarządzania Jakością. Zależy nam aby Pracownicy identyfikowali się z firmą dlatego dbamy o zapewnienie bezpiecznych i godnych warunków pracy.

  Doświadczenia i opinie związane z pracą w WUZETEM są dla nas kluczowe. Zależy nam aby utrzymać kluczowych pracowników a jednocześnie przyciągnąć innych z pożądanymi kwalifikacjami, specjalistów w swoich dziedzinach. Kształcimy odpowiedzialnych i świadomych Liderów, którzy umieją stawiać ambitne cele przed swoimi Pracownikami. Staramy się aby zawsze mieli wsparcie wśród naszych Specjalistów z Działu HR zarówno od strony merytorycznej jak i narzędzi.Logo Wuzetem Red

 1. TO ATRAKCYJNE MIEJSCE PRACY