TPA Management Sp. zo.o.

11 państw – 1 firma

TPA działa w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej w następujących krajach: Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry. Ponad 1200 ekspertów zatrudnionych w 27 biurach na terenie 11 krajów świadczy usługi najwyższej jakości. 

TPA: Regionalne korzenie. Globalna sieć.

TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.Baker Tilly International obejmuje 126 niezależnych firm członkowskich zatrudniających łącznie 30 490 osób w 769 biurach na terenie 147 krajów oraz znajduje się w „Top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.

Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – tak rozwiązujemy problemy i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Tak również rozumiemy i wcielamy w życie każdego dnia nasze credo: Face to Face Business. Nasze obszary działania to doradztwo podatkoweksięgowość i płaceaudytdoradztwo biznesowe i doradztwo personalne.

Strategia HR

TPA Polska to firma, która stwarza przestrzeń do rozwoju począwszy od stanowiska stażysty do pozycji partnera. Przykładamy dużą wagę do rekrutowania z rynku talentów i kształcenia ich w sposób uniwersalny w danym obszarze zawodowym. Różnorodność i szeroki zakres projektów i zadań, z jakimi mierzą się nasi pracownicy, wyróżnia nas na tle innych firm doradczych.  Należymy do grona organizacji przyjaznych kobietom, w tym młodym mamom - obecnie ponad 70% naszych pracowników to kobiety . Kluczowe projekty realizowane przez dział HR skoncentrują się  na aktywności retencyjnej : indywidualizujemy podejście do każdego z naszych pracowników, prowadzimy indywidualne spotkania 1:1 z przełożonymi, każdy ma opracowany Indywidualny Plan Rozwoju, obejmujący zarówno dopasowane szkolenia, jak i zadania rozwojowe. Dbamy o codzienną równowagę praca- życie poprzez aktywności typu wellness, treningi rozwojowe, promocję zdrowego trybu życia, m.in. poprzez cieszącą się dużą popularnością firmową platformę grywalizacyjną. Nasi pracownicy mogą korzystać z rozwiązań pracy zdalnej, elastycznego systemu czasu pracy, krótkich dni pracy.

Rolą HR w TPA jest bycie partnerem dla biznesu na każdym etapie : planowania zmian organizacyjnych, dostarczania elastycznych rozwiązań, doradztwa i mentoringu dla kadry menedżerskiej i pracowników.