Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation - grupy obejmującej 17 korporacji działających w 5 branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami działającymi w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.

>  PLANUJEMY NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ TAK, BY JAKOŚĆ BYŁA NA PIERWSZYM MIEJSCU. ZAWSZE.

Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) - wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane w uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

>  THE TOYOTA WAY

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.” Nasi pracownicy stosują owe wartości na każdym etapie - wykonując codzienne obowiązki oraz utrzymując relacje z naszymi partnerami.

>  LUDZIE SĄ NASZĄ PASJĄ

Klienci są zawsze naszym największym priorytetem. Dzięki bliskim relacjom z klientami możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby, oraz zapewnić im rozwiązania, technologię, usługi oraz elastyczne finansowanie dostosowane do ich konkretnych oczekiwań. Nasze cele osiągamy dzięki stosowaniu filozofii TPS oraz TSC (Toyota Service Concept). Ważną rolę w całym procesie odgrywa również dążenie do nieustannego doskonalenia się.

>  ZAWSZE JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy w całej Europie, poprzez nasze zakłady produkcyjne, centralę oraz lokalne spółki sprzedażowe i marketingowe, które oferują szeroką gamę usług i rozwiązań. Współpracujemy również z rozległą siecią niezależnych dealerów. ​​​​​​ Czerpiemy siłę także ze współpracy z setkami pracowników naszych niezależnych dealerów i dystrybutorów, którzy działają na niektórych rynkach, zaspokajając wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów.

Strategia HR

Jakość we wszystkim, co robimy

W Toyocie przykładamy największą wagę do ludzi i jakości. Tylko najwyższe kwalifikacje i talent do pełnienia danej funkcji są gwarancją najwyższego poziomu jakości. Wierzymy, że współpraca w ramach zespołu dodatkowo podnosi poziom jakości na każdym etapie prac. Głęboki szacunek dla każdego człowieka oraz pełne pasji podejście do planowania i komunikacji pozwoliło nam stworzyć warunki pracy, w których wszyscy są w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty i być z nich dumni. Wspólnie osiągniemy wszystko.

W Toyocie wierzymy w ludzi z pasją

Jesteśmy wyjątkowi dzięki wyznawanym przez nas zasadom

> Dzięki wsparciu działającej od 1926 roku spółki Toyota Industries Corporation, możemy posiłkować się naszym bogatym japońskim dziedzictwem, nadal stosując się do wartości, na jakich opiera się filozofia Toyota Way

> Nie tylko stanowimy część TICO - światowego lidera w dziedzinie produkcji sprzętu do transportu wewnętrznego, lecz również działamy blisko Ciebie - bez względu na to, w której części Europy znajduje się Twoja firma.

> Działamy w sposób przejrzysty - nie tylko wewnętrznie, lecz również z Wami naszymi klientami i dostawcami.

Jako firma europejska, działamy w ponad 30 krajach Starego Kontynentu. Dołączając do jednego z naszych lokalnych zespołów możesz pracować blisko miejsca zamieszkania i utrzymywać bliskie relacje z klientami. Możesz też pracować w naszej centrali, działając wspólnie z wieloma zespołami na szczeblu międzynarodowym.

Ludzie są naszą pasją

Ludzie są naszym największym priorytetem.

TOYOTA WAY

Toyota Way jest korporacyjnym DNA. Jest esencją kultury naszej firmy, to ideały i standardy, według których pracujemy. Jest to również zbiór wartości i przekonań, które wpływają na sposób zarządzania ludźmi.

toyota1Teamwork

W Toyota pobudzamy do rozwoju osobowości i rozwoju zawodowego, dajemy szanse doskonalenia, wyzwalamy indywidualną aktywność i zespołowe dokonania.

 toyota2   Respect

    Szanujemy innych, rozumiemy ich, respektujemy potrzeby, budujemy wzajemne zaufanie. 

toyota 3Kaizen

Nieustanne się doskonalimy – żaden proces nie jest w pełni doskonały, zawsze znajdujemy coś, co możemy udoskonalić.


toyota4  Genchi Genbutsu

  Dążymy do źródła, aby poznać fakty, podjąć właściwą decyzję i na drodze porozumienia osiągnąć cel.


toyota5 Challenge

 Potrzeba wyzwań – odważnie i kreatywnie stawiamy im czoła.