Pramerica Życie TUiR SA

Pramerica Życie TUiR SA należy do spółki Prudential Financial, Inc. (PFI) - jednej z największych instytucji finansowych na świecie o ponad 140-letniej historii.

W Polsce oferujemy ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony. Na rynku wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie, a także najwyższe standardy obsługi.

Naszym Klientom dajemy realne oparcie finansowe w momencie, gdy tego najbardziej potrzebują, a przez cały okres współpracy chronimy to, co dla nich najważniejsze, pomagając im czerpać więcej z życia.

Tworzymy przyjazne i oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Dzięki stabilnym fundamentom - naszym wartościom - towarzyszącym nam w codziennej pracy wspólnie tworzymy firmę, która wspiera Klientów w realizacji ich celów życiowych i odpowiada na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby.

Więcej na www.pramerica.pl

Prudential Financial, Inc., spółka zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych, nie jest powiązana w żaden sposób z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.