Open Finance SA

Open Finance SA to niekwestionowany lider i największa firma pośrednictwa finansowego w Polsce.  Działa na rynku od 2004 roku. W 2011 roku przeprowadziliśmy udany debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz produktów oraz rozwiązań finansowych, które są odpowiedzią na ich aktualne oraz przyszłe potrzeby. Pozycję na rynku zawdzięczamy połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, towarzystw ubezpieczeniowych i innych instytucji finansowych. Przeprowadzamy Klientów przez skomplikowane procedury związane z zakupem nieruchomości, podpisaniem umów i pomagamy w dopełnieniu wszelkich wymaganych formalności, jak również  minimalizujemy ryzyka związane z nieudaną transakcją.

W Open Finance SA pracuje ponad 1 000 ekspertów w ponad 140 oddziałach sieci stacjonarnej i sieci mobilnej - Open Direct - na terenie całej Polski. Współpracuje z nami także ponad 2 300 partnerów w sieci Open Partners. Nasza centrala to blisko 250 pracowników w 18 departamentach.

W pracy kierujemy się wysokimi standardami obsługi Klientów i jakością.

Nasze atuty to:

  • profesjonalni, wyszkoleni i kompetentni pracownicy
  • szacunek i wzajemne zrozumienie – w relacjach z Klientami, partnerami biznesowymi, jak i pracownikami
  • wielkość i różnorodność produktów finansowych dostępnych w jednym miejscu.

Kluczem naszego sukcesu są ludzie i ich postawy. Dbamy o wspólne wartości – to one nas łączą w codziennej pracy oraz pozwalają być liderem rynku.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą, który docenia swoich pracowników i daje im szerokie możliwości rozwoju.

Strategia HR

Jesteśmy i zamierzamy umacniać się jako wiarygodny i zaufany partner w branży.

Pracujemy nad bujko2utrzymaniem wysokich standardów obsługi Klienta, poprzez odpowiednie procedury, szkolenia, egzaminy i audyty wewnętrzne.

Chcemy utrzymać jak najmniejszą rotację w naszej spółce oraz wpływać na zwiększenie motywacji i zadowolenia z pracy naszych pracowników. Wierzymy, że przełoży się  to na naszą pozycję  zaufanego  i cenionego pracodawcy.

Open Finance działa według zasady -„jedyną stałą jest rozwój”. Naszym pracownikom dajemy szansę na rozwijanie swoich umiejętności w zakresie szeroko pojętych finansów, organizujemy szkolenia z wiedzy ogólnej,  produktowej i sprzedażowej. Co więcej tworzymy unikalne i nowoczesne na rynku programy rozwojowe, które stawiają na wszechstronny  rozwój kadry menadżerskiej. Przygotowaliśmy  specjalne programy – Talent Management, Akademia Menadżera i szereg szytych na miarę szkoleń, mających na celu rozwój obecnych i przyszłych menadżerów Open Finance.

Chcemy być zawsze o krok przed innymi i wdrażać w naszej spółce innowacyjne, efektywne projekty, dlatego ciągle szukamy nowych pomysłów, a nasze kreatywne zespoły pomagają w tych poszukiwaniach.

Agnieszka Bujko, Dyrektor Dep. Szkoleń i Rekrutacji