Makro Cash and Carry S.A.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju. Będąc częścią globalnej sieci MAKRO/METRO Cash &Carry, obsługuje 21 milionów klientów w 25 krajach na całym świecie. Na co dzień swoje usługi dedykuje przedsiębiorcom i ludziom biznesu. MAKRO Cash & Carry  jest obecne na polskim rynku od 1994 roku.

Co wyróżnia MAKRO Cash & Carry?

Hale MAKRO oferują bogaty i różnorodny asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych w przystępnych cenach, zgromadzony pod jednym dachem. W naszej ofercie mamy ponad 40 tysięcy produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

Tylko u nas można znaleźć produkty marek:

* Rioba – marka oferuje wysokogatunkowe kawy oraz dodatki, które pozwalają na przygotowanie przeróżnych napojów kawowych. Została stworzona z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w kawiarniach i restauracjach.

* Aro – marka ta powstała z myślą o mniejszych sklepach, pawilonach handlowych i punktach małej gastronomii, których właściciele przy zakupach kierują się przede wszystkim niską ceną.

* Horeca Select – to profesjonalna linia produktów spożywczych i przemysłowych dedykowanych Klientom z sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

* Sigma – oferuje wysokiej jakości i atrakcyjny cenowo asortyment potrzebny w każdym biurze, łącznie z meblami i urządzeniami biurowymi.

W MAKRO dbamy o swoje talenty. Wiemy jak dostrzec w ludziach pasję i wiemy jak ją rozwijać. Prowadzimy programy takie jak METRO POTENTIALS czy Akademia Młodszych Przedstawicieli Handlowych. Poza standardowymi formami szkoleń, nasi Pracownicy doskonalą swoje umiejętności uczestnicząc w programach rozwojowych, m.in. w Akademii Aktywnej Dystrybucji, Akademii Pionu Handlowego czy Akademii Aktywnej Sprzedaży.

Więcej informacji o MAKRO Cash &Carry można znaleźć na stronie: www.makro.pl