Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.

PAYBACK to pierwszy i największy multipartnerski Program Bonusowy w Polsce, którego uczestnicy mogą zbierać punkty podczas codziennych zakupów w sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart PAYBACK mogą szybko i łatwo zwiększyć stan swojego konta punktowego. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More, bony zakupowe do zrealizowania u wybranych partnerów lub przekazać je na program dożywiania dzieci Pajacyk.

W Polsce Program PAYBACK rozpoczął swoją działalność 16 września 2009 roku. Korzyścią dla partnerów Programu jest bezpośrednia komunikacja z konsumentami za pomocą platformy marketingowej PAYBACK oraz pozyskanie lojalnych i zadowolonych klientów. Zakres usług oferowanych Partnerom przez PAYBACK obejmuje również profilowanie zachowań klientów, doradztwo biznesowe w zakresie marketingu i sprzedaży, dostarczanie skrojonych na miarę rozwiązań w obszarze budowania wartości klienta, włączając raportowanie aktywności.

Aktualnie liczba aktywnych uczestników PAYBACK w Polsce to blisko 7 milionów. Program funkcjonuje również w Niemczech, Włoszech, Indiach, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Od 2011 roku PAYBACK jest częścią Grupy American Express.