Lotte Wedel Sp. z o. o.

Radość płynie z czekolady

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony.

Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE

Grupa LOTTE jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy. Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE od września 2010 roku.

Kariera o smaku czekolady

W Wedlu tworzymy radosne i inspirujące miejsce pracy. Źródłem inspiracji naszych pracowników niezmiennie od lat jest wysokiej jakości czekolada E.Wedel. Pracownicy są najlepszymi ambasadorami naszej marki. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji do czekolady wspólnie tworzymy takie wydarzenia jak Noc Muzeów, Międzynarodowy Dzień Czekolady czy Czekoladowy Weekend. W trakcie tych wydarzeń nasi pracownicy wcielają się w rolę przewodników - ekspertów, opowiadając o czekoladowej historii naszej firmy oraz oprowadzając gości po fabryce E. Wedel. Jako firma rodzinna jesteśmy również otwarci na angażowanie dzieci pracowników w eventy, które wspólnie z nimi tworzymy. Dzieci chętnie wspierają swoich rodziców w oprowadzaniu grup oraz z radością częstują gości naszymi słodyczami.