Leroy Merlin

Leroy Merlin to firma z prawie stuletnią tradycją na świecie i ponad dwudziestoletnią w Polsce. Marka należy do ADEO, będącego pierwszym w Europie i trzecim na świecie dystrybutorem w branży budowlano-dekoracyjnej.

Pierwszy sklep pod szyldem Leroy Merlin w Polsce został otwarty w Piasecznie pod Warszawą w 1996 roku. Dziś Leroy Merlin Polska to ponad 10 tys. pracowników i ponad 60 sklepów, a kolejne już w budowie.

Leroy Merlin oferuje klientom produkty do realizacji wymarzonego domu i ogrodu a w trosce o jeszcze lepszą obsługę oraz budowanie relacji z klientami i pracownikami wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak sklep internetowy leroymerlin.pl czy smartfony, w które wyposażeni są wszyscy pracownicy Leroy Merlin.  

Leroy Merlin to wyjątkowa organizacja, której ambicją jest, aby w 2025 roku stać się liderem rynku dzięki ludziom. Firma chce być użyteczna dla mieszkańców, przedsiębiorstwa i swoich pracowników. W centrum zainteresowania jest człowiek rozumiany jako pracownik, klient, mieszkaniec i dostawca.

Od 2012 roku w Leroy Merlin prężnie działa Fundacja LMP, która za cel obrała sobie poprawę warunków życia społeczności lokalnych. W ramach Fundacji Leroy Merlin wolontariusze-pracownicy Leroy Merlin własnoręcznie wykonują remonty w placówkach użyteczności publicznej na które placówkom tym brakuje środków.

Kluczowe liczby:

  • 23 lata w Polsce
  • ponad 60 sklepów
  • ponad 40 miast
  • ponad 10 tysięcy pracowników
  • od 6 do 18 tys. m2 powierzchni handlowej w sklepach
  • ponad 35 mln klientów rocznie
  • 30 godzin szkoleń rocznie przypadających na jednego pracownika

W Leroy Merlin wszyscy dzielą się wizją, wiedzą, władzą, wynikami i zaangażowaniem w ramach Filozofii Dzielenia Się. To jak pracują i czują się jako pracownicy wynika ze wspólnych wartości. Pracownicy Leroy Merlin Polska mogą liczyć na umowę o pracę, rozwój i liczne szkolenia, premie i akcjonariat, fundusz mieszkaniowy a przede wszystkim dobrą atmosferę. Dbamy o dobrą komunikację wewnątrz organizacji oraz wspieramy pracowników w rozwoju ich ścieżki zawodowej. Tak prowadzona polityka HR jest gwarantem współpracy i życzliwości.

Grafika-do-profilu.jpg