Komputronik S.A.

Jesteśmy polską firmą handlową i działamy na rynku od 1996 roku. Do klientów docieramy poprzez sklep internetowy komputronik.pl oraz sieć sklepów. Autorami tego sukcesu są ludzie pracujący w centrali w Poznaniu, Centrum Dystrybucyjnym w podpoznańskich Komornikach, naszych oddziałach w Warszawie i Katowicach, oraz salonach stacjonarnych w całej Polsce.

Sukcesywnie rozbudowujemy swoją ofertę o kolejne kategorie produktowe i innowacyjne usługi, proponując klientom szeroki asortyment, pełną dostępność, szybki serwis oraz konkurencyjne ceny. W ramach działań na rzecz realizacji polityki odpowiedzialności społecznej od wielu lat wspieramy pomocowe projekty pozabiznesowe, dzięki którym osoby doświadczające nierówności społecznych mają szansę na efektywny rozwój. Od 2018 roku w ramach Fundacji Komputronik.

Nasze wartości: Stabilność i doświadczenie, Relacje, Sprawność i Elastyczność, Innowacyjność.

Strategia HR

LLP Forum Retail„Human to Business, Human to Human”. Bo za każdym biznesem stoi człowiek.

Naszym głównym celem jest:  dostrzeganie potencjału i wpływanie na rozwój i wyniki organizacji, poprzez rozwój jej pracowników. Bycie realnym partnerem dla biznesu.

Jako Dział Rozwoju Zasobów Ludzkich i Organizacji (HR) bierzemy aktywny udział zarówno w współtworzeniu strategii biznesowej Komputronik, jak i w jej realizacji. Bycie partnerem dla biznesu wymaga od nas, aby cele biznesowe i wyzwania przed jakimi stoi organizacja, stanowiły punkt wyjścia naszych działań w obszarze szeroko pojętego HR.

Koncentrujemy naszą uwagę na człowieku, gdyż głęboko wierzymy że pomimo rozwoju technologii, kapitał ludzki jest jedną z najcenniejszych przewag konkurencyjnych. Inicjujemy i realizujemy procesy oraz projekty umożliwiające pozyskanie, rozwój i budowanie zaangażowania naszych ludzi. Jesteśmy inicjatorem i wsparciem dla procesów zmian, definiujemy i wspieramy model przywództwa oraz rozwijamy kulturę organizacyjną, w oparciu o nasze wartości. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie wpływać na rozwój i biznesowe wyniki organizacji.

Liliana Lisiecka-Ploch, Dyrektor Działu Rozwoju Zasobów Ludzkich i Organizacji