Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A

PPF Hasco-Lek S.A. jest czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat. Naszym najcenniejszym kapitałem są nasi pracownicy.

STAWIAMY NA TALENTY I CENIMY DOŚWIADCZENIE

W tak dużej organizacji jak nasza, każdy ma szansę znaleźć dla siebie idealne miejsce. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, a także młode i ambitne osoby, dlatego doceniamy zarówno wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia, jak i energię jaką oferują młode talenty. Cały czas się rozwijamy, otwieramy się na nowe pomysły i możliwości.

WIĘCEJ NIŻ BIZNES

Sfera biznesowa to jednak tylko część podejmowanych przez nas aktywności. Dlatego intensywnie działamy również w innych ważnych obszarach:

Współpraca ze środowiskiem naukowym

PPF Hasco-Lek S.A. prowadzi zaawansowaną współpracę z Uniwersytetem Medycznym.
To z naszej inicjatywy utworzony został Zakład Farmacji Przemysłowej. Tutaj, podczas zajęć praktycznych, pracownicy Hasco-Lek dzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wsparliśmy uczelnię również w utworzeniu nowego kierunku - Chemia Medyczna - który funkcjonuje
od roku akademickiego 2015/2016 i cieszy się bardzo dużą popularnością.


Działamy charytatywnie i inspirujemy do działania

W 2006 roku z inicjatywy naszych pracowników powstała Fundacja „HASCO-LEK”. Otaczamy opieką dzieci, pomagamy pokonywać bariery, działamy na rzecz rozwoju edukacji i młodych talentów, wspieramy ochronę zdrowia. Nasze działania umożliwia akcja „Pomagam? Naturalnie!”, dzięki której 3% dochodu ze sprzedaży produktów serii NaturKaps z logo akcji przekazywana jest na realizację celów statutowych Fundacji. Akcja trwa od 2012 r. i dzięki niej zebraliśmy już ponad 800 000 zł.

 

PPF Hasco-Lek S.A. jest częścią Grupy HASCO, gromadzącej spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych, tj.: CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Vratislavia Medica Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek. Do Każda ze spółek Grupy HASCO spełnia najwyższe standardy jakości potwierdzane certyfikatami, nagrodami oraz zaufaniem konsumentów i partnerów biznesowych.

Więcej informacji o Hasco-Lek można znaleźć na stronie: www.hasco-lek.pl