EPP Sp. z o o

Kim jesteśmy?

Jesteśmy holenderską spółką działającą według formuły REIT, inwestujemy w sektor nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Nasze portfolio obejmuje 19 obiektów handlowych oraz sześć biurowych o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 835 000 m², a także dwa obiekty wielofunkcyjne w realizacji. Naszym celem jest budowanie wartości dla akcjonariuszy i zapewnianie konsumentom pozytywnych doświadczeń zakupowych.

Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF).

Obecnie, jesteśmy największym w Polsce właścicielem centrów handlowych, z imponującą odwiedzalnością na poziomie ponad 100 mln klientów rocznie!

Jest nas około 200, ale stale rośniemy, a miejsca dla nowych, wartościowych ludzi, nie brakuje. Wiemy, że najważniejsi są ludzie, bo to oni tworzą EPP.

Nasze wartości

1 Uczciwość Komunikujemy szczerze i otwarcie do pracowników nawet jeżeli przekaz jest negatywny krytykujemy konstruktywnie pamiętając o celu działania firmy.  

2 Szacunek Szanujemy czas, kompetencje i doświadczenia innych realizujemy obietnice, które składamy, a jeżeli nie jest to możliwe wyjaśniamy przyczyny i dajemy inną alternatywę.      

3 Odpowiedzialność Odpowiadamy za podejmowane decyzje i zadania nie wskazujemy winnych w przypadku porażek, za to szukamy rozwiązań i podejmujemy działania naprawcze.     

4 Wolność słowa Mamy prawo wyrażać swoje opinie w rozmowach bezpośrednich lub na forum bez negatywnych konsekwencji. Różnica zdań to rzecz normalna stymulująca do zdrowych dyskusji i kreatywności w zespole

Strategia HR

JagodaJako Dział HR aktywnie współtworzymy i wspieramy realizację strategii EPP. Oznacza to, że definiując strategię HR punktem wyjścia są dla nas wyzwania i cele biznesowe całej organizacji. W naszych działaniach koncentrujemy się na tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań zapewniających pozyskiwanie, utrzymanie i rozwój pracowników gotowych do skutecznego podejmowania wyzwań stojących przed EPP.

 

 

 

Koncentrujemy się na 4 obszarach:

  • HR Biznes Partnering – jesteśmy partnerem biznesowym i wsparciem dla poszczególnych obszarów, pełnimy rolę doradców i konsultantów
  • inicjatywy HR – chcemy byś postrzegani przez naszych pracowników jako dobry pracodawca, naszą idee fixe jest, aby pracownicy byli zadowoleni ze swojego miejsca pracy
  • administracja, kontroling budżetowy – dostarczamy optymalne rozwiązania budżetowe, które wspierają decyzje biznesowe
  • szkolenia i rozwój – stawiamy na dzielenie się wiedzą pomiędzy pracownikami, podejmujemy różnorodne aktywności rozwojowe, które bezpośrednio przekładają się na cele biznesowe.

Wszystkie nasze działania bezpośrednio odnoszą się do biznesowych aspektów funkcjonowania EPP, co powoduje, że jako HR w sposób aktywny przyczyniamy się do budowania siły i pozycji naszej organizacji.

Jadwiga Kuczewska, Dyrektor HR