Danone

Danone tomiędzynarodowy, bardzo dynamiczny biznes. Od początku swojego istnienia przykładamy wielką wagę do zapewnienia konsumentom produktów najwyższej jakości, które zaspokajają nie tylko ich potrzeby żywieniowe i smakowe, ale również pozytywnie wpływają na zdrowie!

Jesteśmy częścią Grupy DANONE, światowego lidera w branży spożywczej. W Polsce Grupę DANONE tworzą równieżŻywiec Zdrój(producent wody butelkowanej) orazNutricia(producent żywności dla dzieci oraz żywności klinicznej). W Polsce zatrudniamy ponad 1000 osób pracujących w siedzibie w Warszawie (Wola), fabrykach w Warszawie i Bieruniu k/Tychów oraz w Biurach Regionalnych na terenie Polski.

www.pracawdanone.pl

Strategia HR

Strategia HR 2012–2016

„Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy i rozwoju oraz angażujemy pracowników w odpowiedzialne zarzadzanie biznesem”.

Wyjątkowe miejsce pracy to takie, w którym ludzie osiągają założone wyniki, z których mogą być dumni; są doceniani; czują, że ich opinie maja znaczenie; są szanowani i mają możliwość spełniania swoich pasji. Aby to osiągnąć, wyznaczyliśmy cztery obszary, na których chcemy się skoncentrować:

1. Zdrowie i równowaga (opieka medyczna dla wszystkich, dofinansowanie sportu, rozwijanie polityki firmy przyjaznej rodzinie, prowadzenie akcji dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania oraz równowagi praca – życie prywatne).

2. Rozwijanie kultury organizacyjnej promującej otwartość i różnorodność w miejscu pracy (formy dialogu z pracownikami: od badań satysfakcji po intranetowe platformy i fora, łączenie pokoleń i stylów życia).

3. Wspieranie rozwoju w zgodzie z indywidualnymi potrzebami i zapotrzebowaniem firmy (indywidualne podejście do planów rozwojowych definiowanych z pracownikiem).

4. Samorealizacja, czyli znaczący pozytywny wpływ każdego z pracowników Danone na biznes, społeczeństwo i środowisko.

Kluczem naszego sukcesu jest budowa kultury organizacyjnej na fundamencie autentycznych wartości:
danone hr

 


Magdalena Dybska-Tabor, Dyrektor ds. Personalnych