Cetes Cosmetics Poland, an Oriflame Company

W kwietniu 2019 roku firma Oriflame Products Poland Sp. z o.o. zmieniła nazwę.
Dziś jesteśmy Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o., spółką należącą do Grupy Oriflame, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie.

Zmiana nazwy symbolizuje naszą przemianę z wewnętrznej fabryki koncernu Oriflame na producenta wspierającego także innych wymagających Klientów - właścicieli światowych i lokalnych marek kosmetycznych.

Oriflame_2019-0104201_midres.jpgWe Know Beauty. We Manufacture it.

Cetes Cosmetics Poland to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie. Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków. Dzięki stosowaniu najróżniejszych technologii kosmetycznych a także współpracy z pozostałymi fabrykami koncernu w Rosji, Indiach i Chinach, Cetes Cosmetics Poland jest idealnym miejscem do stawiania pierwszych kroków lub kontynuowania rozwoju w obszarze produkcji przez inżynierów, chemików, mikrobiologów i kosmetologów. Produkujemy: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary, perfumy, scruby, dezodoranty, toniki, mleczka, żele do kąpieli, itp. itd. Pakujemy je w najróżniejsze opakowania jednostkowe: słoiki, tuby, butelki, opakowania szklane, saszetki, itd.

Obecnie największym wyzwaniem dla Działu Personalnego jest wspieranie rozwoju i zmian wewnątrz organizacji, działania employer brandingowe ukierunkowane na budowanie świadomości nowej marki wśród kandydatów a także kreowanie atmosfery sprzyjającej wysokiej retencji. Wciąż szukamy nowych rozwiązań umilających i ułatwiających życie i pracę naszym pracownikom tak, by nasze hasło Chcesz żyć i pracować? To proste z CETES COSMETICS POLAND codziennie stawało się rzeczywistością.

Anna Grzybowska- HR Director- Operations