BNP Paribas Securities Services SKA

KIM JESTEŚMY?

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

W Warszawie jesteśmy obecni już od 2008 roku. Na co dzień współpracujemy z wieloma biurami zlokalizowanymi na całym świecie, a dzięki naszej innowacyjności i wysokiej jakości usług cały czas się rozwijamy. Liczby mówią same za siebie – każdego roku poszukujemy około 300 nowych pracowników i nie zamierzamy zwalniać tempa!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy także zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszu.

Strategia HR

Anna Raciborska BNP20ParibasCodziennie budujemy takie miejsce pracy, do którego pracownicy przychodzą z przyjemnością, a nie z obowiązku. Przykładamy ogromną wagę do tworzenia przyjaznej atmosfery oraz środowiska, w którym każdy czuje się dobrze. Wspieramy różnorodność (zatrudniamy ponad 15% obcokrajowców) oraz otwieramy możliwości rozwoju kariery, w zależności od preferencji i indywidualnego potencjału każdego pracownika. Dlatego właśnie wprowadziliśmy program 6 alternatywnych ścieżek kariery i dedykowanych im programów szkoleniowych. Jako zespół HR blisko współpracujemy zarówno z kadrą menadżerską jak i ich zespołami, wsłuchujemy się w ich potrzeby i jesteśmy dla nich partnerem. Pomagamy nie tylko osiągać ambitne cele biznesowe, ale też realizować liczne inicjatywy zglaszane przez naszych pracowników.

Anna Raciborska, Head of Human Resources

Baner Join the Club small.jpg