Aon Sp. z o.o.

Zatrudniając 50 000 pracowników w ponad 120 krajach na świecie, zajmujemy się zarządzaniem ryzykiem komercyjnym i reasekuracyjnym, dostarczamy rozwiązania z zakresu programów emerytalnych, oraz konsultujemy i tworzymy pracownicze programy benefitowe. Dzięki łączeniu analizy danych, nowoczesnej technologii i doświadczenia, pomagamy naszym klientom ograniczać ryzyka i zwiększać wydajność.

Aon w Polsce działa od 1992 roku, zatrudniając dziś ponad 1400 pracowników. W naszym największym biurze, w Krakowie, działamy w 5 obszarach: HR, Finanse, IT i Cyberbezpieczeństwo, Administracja Benefitów Pracowniczych, oraz Wsparcie Procesów Biznesowych.

Strategia HR

Dariusz PastulaNasza strategia personalna jest prosta – każdego dnia staramy się efektywnie wspierać naszych pracowników oraz menedżerów. Począwszy od prawidłowego rozpoznania oczekiwań na każdym etapie funkcjonowania w firmie, poprzez przemyślane oraz innowacyjne rozwiązania, na przejrzystej komunikacji kończąc - pracownicy działu personalnego doradzają biznesowi najwłaściwsze rozwiązania dla ich potrzeb, a pracownikom odpowiadają na pytania oraz pomagają w zrozumieniu praw i obowiązków pracowniczych. Dokładamy również starań, aby współpraca między poszczególnymi podzespołami HR-owymi przebiegała bez barier, z maksymalną korzyścią dla naszych klientów. Dzięki temu nasi klienci widzą w nas profesjonalnych, przyjaznych oraz godnych zaufania partnerów i chętnie korzystają z naszej pomocy.

Dariusz Pastula, HR Manager