Zezwolenia na pracę dla cudzoziemców delegowanych do Polski w ramach grupy przedsiębiorstw

O czym będziemy rozmawiać?

  • Obowiązek posiadania zezwolenia na pracę i możliwe zwolnienia
  • Opcje powiązań między spółkami z grupy
  • Wymagana dokumentacja
  • Obowiązki pracodawcy zagranicznego w związku z delegowaniem pracowników do Polski – niezbędne notyfikacje i inne pułapki ustawodawcy

 

Karolina SchiffterKarolina Schiffter, adwokat, partner w kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy. Zbudowała jeden z największych zespołów imigracji i Global Mobility, funkcjonujący w strukturach kancelarii w Polsce. Jest cenionym ekspertem w obszarze prawa imigracyjnego i relokacji pracowników. Cyklicznie publikuje artykuły w gazetach codziennych i czasopismach naukowych. Aktywnie działa w organizacjach międzynarodowych i jest regularnie zapraszana jako prelegent na międzynarodowe konferencje. Zdobyła pierwsze miejsce w 5 edycji konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016”.

 

Maciej ZabawaMaciej Zabawa, radca prawny w kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global

Swoją praktykę zawodową koncentruje przede wszystkim na prawie imigracyjnym, w tym biznesowym i doradza klientom w zakresie relokacji pracowników do Polski, a także delegowania polskich pracowników za granicę. Posiada ponad 6 letnie doświadczenie w tym zakresie. Reprezentuje klientów w sprawach zatrudniania i pobytu cudzoziemców przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi. Autor i współautor publikacji związanych z prawem imigracyjnym.

 

 

data:
2022-05-19
czas:
14:00-15:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2023?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl