Zezwolenia dla cudzoziemców a praca zdalna

O czym będziemy rozmawiać?

  • Praca zdalna w dobie COVID-19
  • Zmiana miejsca wykonywania pracy przez cudzoziemca
  • Rozwiązania praktyczne
  • Praca zdalna cudzoziemców spoza granic RP

 

Karolina SchiffterKarolina Schiffter, adwokat, partner w kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy. Zbudowała jeden z największych zespołów imigracji i Global Mobility, funkcjonujący w strukturach kancelarii w Polsce. Jest cenionym ekspertem w obszarze prawa imigracyjnego i relokacji pracowników. Cyklicznie publikuje artykuły w gazetach codziennych i czasopismach naukowych. Aktywnie działa w organizacjach międzynarodowych i jest regularnie zapraszana jako prelegent na międzynarodowe konferencje. Zdobyła pierwsze miejsce w 5 edycji konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016”.

 

Marcin Sanetra 1Marcin Sanetra, radca prawny, starszy prawnik w kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global

Jest radcą prawnym, który prawem pracy zajmuje się od ośmiu lat. Dołączył do PCS Littler jako Starszy Prawnik, pracujący na co dzień z biura we Wrocławiu. Do wykonywania zawodu w Polsce wraca po dwuletniej przygodzie w USA, gdzie ukończył program LLM na New York University i zdał nowojorski egzamin zawodowy. Po zakończeniu studiów pozostał na uczelni jako pracownik naukowy, przez ostatni rok angażując się w projekt badawczy w ramach The NYU Program on Corporate Compliance and Enforcement. Po powrocie do kraju w ramach pracy w PCS planuje wykorzystać transatlantyckie doświadczenie i podwójne uprawnienia, aby wspierać klientów amerykańskich. Chce także skupić się na rozwijaniu międzynarodowej współpracy pomiędzy PCS a koleżankami i kolegami z biur Littler na całym świecie.

data:
2022-04-07
czas:
14:00-15:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2023?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl