Destrukcyjne przywództwo – 3 niezawodne sposoby na zabicie poczucia sensu pracy

O destrukcyjnym przywództwie z dr Bartłomiejem Brachem rozmawiać będzie Piotr Palikowski. Pierwszą część rozmowy pt. „Kiedy praca traci sens?” znajdziecie w bazie wiedzy PSZK w zakładce Inspiracje.

3 niezawodne sposoby na zabicie poczucia sensu pracy:

  • Orientacja na własne cele
  • Orientacja na wynik finansowy
  • Orientacja na zadania

bartlomiejbrachBartłomiej Brach

Jestem doktorem nauk o zarządzaniu, specjalizuję się w zagadnieniach rozwoju kapitału ludzkiego. Badam poczucie sensu pracy i purpose organizacji. Wykładam na Uniwersytecie Warszawskim. Doradzam firmom w procesie zmiany (nowa strategia, rebranding, przejęcie). Zarówno na etapie badań, jak i projektowania oraz wdrażania rozwiązań w obszarze kultury organizacji, doświadczenia pracy oraz komunikacji. Od 7 lat prowadzę projekty dla właścicieli polskich przedsiębiorstw, zatrudniających od 5 do 5 tys. pracowników.

data:
2022-04-21
czas:
11:00-11:30
miejsce:
Webinar

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

baza wiedzy