Jak budować kulturę organizacji opartą na zaufaniu, współpracy i zaangażowaniu – podróż kulturowa SIG

O czym będziemy rozmawiać?

 • Grupa SIG
 • SIG w Polsce
 • Podróż kulturowa SIG Polska:
 • • Autentyczne przywództwo
  • Kształtowanie środowiska współpracy i współodpowiedzialności
  • Tworzenie doświadczeń kulturowych
  • Badanie kultury zaangażowania • Budowanie zaufania i wsparcia - rola Architektów Kultury
  • Zarządzanie kulturą SIG
 • Q & A

 

katarzynajanikKatarzyna Janik
Dyrektor Personalny
HR Director

Doświadczona menadżerka w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Od ponad 18 lat pracuje dla SIG w Polsce, gdzie odpowiadała m.in. za połączenie 6 podmiotów gospodarczych w jedną, liczącą ponad 1000 pracowników organizację. Od ponad 7 lat odpowiada za realizację projektów Grupy SIG w obszarze HR, obejmujących badanie zaangażowania, budowanie systemu wyceny stanowisk pracy oraz wdrażanie cyfrowych narzędzi pracy. Od 6 lat zajmuje stanowisko Dyrektora Personalnego SIG. Do głównych zadań należy zarządzanie procesami HR, takimi jak: rekrutacja, programy rozwoju i przywództwa, zarządzanie wynagrodzeniami i benefitami, wdrażanie procedur w obszarze e-compliance, zarządzanie zmianą. Od kilku lat koncentruje się również na digitalizacji procesów HR, elementem transformacji cyfrowej, łączącej się z pracą projektową, pracą wskroś organizacji i zmianą kultury organizacyjnej.

 

edytabakowskaEdyta Bąkowska - Szczurek
Dyrektor ds. Rozwoju Kształcenia i Kultury 
Learning Development & Culture Director

Posiada wiedzę i know-how z zakresu teorii przywództwa i uczenia się. Certyfikowana trenerka, coach
i facylitatorka. Menedżerka doświadczona w zarządzaniu i projektowaniu procesów HR-owych, takich jak rekrutacja i onboarding, zarządzanie talentami, rozwój przywództwa, planowanie sukcesji w zespołach. Specjalizuje się w kształtowaniu postaw i doświadczeń pracowników oraz budowaniu kultury organizacyjnej rozumianej jako kluczowy obszar konkurowania i jeden z podstawowych czynników sukcesu. Odpowiada za dostosowaną do globalnej wizji SIG strategię kształcenia i rozwoju zasobów ludzkich SIG, skoncentrowaną na rozwijaniu i angażowaniu największych talentów firmy. Z pasją poszukuje w ludziach potencjału, wspierając ich w nauce i rozwoju, a jej największym sukcesem zawodowym jest satysfakcja i osiągnięcia zespołów i ludzi, z którymi pracuje. Od kilku lat zainspirowana koncepcją ról zespołowych M. Belbina®, popularyzuje metody efektywnej współpracy zespołowej i transparentnej komunikacji. Jako akredytowana trenerka tej metodologii, realizując projekty rozwojowe wykorzystuje oryginalne narzędzia dydaktyczne i materiały na licencji Belbin®.

 

data:
2021-12-01
czas:
11:00-12:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2024?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl