GROW – Gdy Rozwój Oznacza Wybór. Z Szymonem Kudłą o ważnych dylematach rozwojowych i przejmowaniu odpowiedzialności za swój rozwój.

Spotkanie poprowadzi Szymon Kudła.

Dla wielu z nas ostatni rok stanowił biznesowe i prywatne tsunami. Cóż, albo ta fala nas zaleje, albo nauczymy się na niej surfować. Każdego tygodnia musimy rozwijać nowe umiejętności – oraz oduczać się tego, co stało się niepotrzebne lub przestarzałe. Co więcej, każdy z nas jest w innym miejscu; pełnimy różne role, mamy różne predyspozycje, aspiracje oraz odmienne preferencje dotyczące sposobu uczenia się. Dlatego warto być sterem, żeglarzem i okrętem w kwestii własnego rozwoju – przecież nikt lepiej nie zaplanuje Twojego rozwoju w najbliższych latach, niż Ty! Zatrzymaj się w biegu i spójrz na swój rozwój z szerszej perspektywy. Zainspiruj się przykładami ze świata biznesu, sportu oraz relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi. Poznaj cztery nieoczywiste dylematy, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie, znaleźć dla siebie idealny „złoty środek” i stworzyć tzw. indywidualny kompas rozwoju.

O czym będziemy rozmawiać?

  • Jak wyważyć udział w zorganizowanych działaniach rozwojowych z uczeniem się „przy okazji”, w małych porcjach?
  • W jakim stopniu powinniśmy postawić na uniwersalne kompetencje przyszłości, a w jakim na konkretne umiejętności, które czynią nas kompetentnymi specjalistami tu i teraz – w naszej obecnej funkcji?
  • Do jakiego stopnia należy pracować nad tym, co jest naszą słabszą stroną, a ile energii powinniśmy przeznaczać na rozwijanie talentów?
  • Czy w zmiennym otoczeniu powinniśmy mieć jasny cel oraz plan rozwojowy (i się go trzymać), czy też otwierać się na zupełnie niespodziewane okazje rozwojowe, stwarzane przez organizację?

 

Szymon Kuda foto 1Szymon Kudła to mówca inspiracyjny, którego w środowisku HR przedstawiać nie trzeba. Zapraszamy do kontaktu z Szymonem przez stronę www.szymonkudla.pl.

 

 

 

 

data:
2021-09-13
czas:
13:00-14:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #jesieńzHR2021?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Górczewska 224/140, 01-460 Warszawa

kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Wykonanie: Solmedia.pl