Program Stażowy w czasach zarazy. Jak rozwijać młodych ludzi, gdy pracujemy zdalnie?

Na spotkaniu opowiemy Wam o Programie Stażowym DAN One – wyzwaniach, z którymi się mierzymy na co dzień i przed którymi stanęliśmy w 2020 roku. Nie tylko pokażemy Wam jak udało się nam przeprowadzić onboarding, zadbać o rozwój i motywację stażystów w dobie pracy zdalnej, ale także jak obecna sytuacja nam pomogła w integracji rozproszonego zespołu. Czysta praktyka – autentyczne projekty, feedback uczestników i dyskusja co dalej. Zapraszamy!

Spotkanie poprowadzi Ewa Jakimowicz – Specjalista ds. Wizerunku Pracodawcy dla grupy spółek DANONE (Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój). Jestem koordynatorem Oferty dla Młodych w DANONE– odpowiadam za spójność oferty w 9 lokalizacjach i 3 biznesach oraz rozwój każdego z ok. 40 stażystów. Zajmuję się także procesem onboardingu, Employee Engagement, komunikacją w Social Mediach, współpracą z uczelniami itp. I jak dowiecie się na spotkaniu – wszystkie projekty, które koordynuję się ze sobą łączą.

Case wyróżniony w Badnaniu HR Najwyższej Jakości 2020.

data:
2021-02-17
czas:
11:00-12:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #jesieńzHR2022?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-315 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl