Employer branding po polsku

Czy praca nad budową marki pracodawcy jest domeną jedynie dużych, międzynarodowych organizacji? Z Urszulą Zając-Pałdyną, autorką książki Employer branding po polsku o marce pracodawcy oraz małych krokach do bycia pożądanym pracodawcą.

Nie tylko podczas pandemii przekonujemy się o tym, że to ludzie stanowią trzon naszych organizacji, że to o nich w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać. Nie tylko o tych, których chcemy przyciągnąć do firmy, ale także o tych, których na co dzień spotykamy, czyli pracowników, a także o tych, którzy odchodzą z naszej organizacji - byłych pracowników.

O czym będziemy rozmawiać?

  • Czym jest EVP i dlaczego pracę nad marką pracodawcy warto rozpocząć pytaniem o tożsamość?
  • Dlaczego powinniśmy pamiętać o siedmiu grupach interesariuszy marki pracodawcy, a nie tylko o działaniach na zewnątrz i do wewnątrz organizacji?
  • Jak poprzez codzienną pracę możemy przyczynić się do bycia pożądanym pracodawcą na rynku?
  • Jak zbudować sieć ambasadorów firmy?
Urszula Zając-Pałdyna - z wykształcenia prawnik, a z krwi i kości HR-owiec. Ekspertka z zakresu employer brandingu, rekrutacji oraz tematyki transparentności wynagrodzeń. Na co dzień właścicielka butikowej agencji doradztwa let’s HR oraz autorka bloga HR na obcasach. Szkoli, konsultuje i doradza klientom w obszarze marki pracodawcy, rekrutacji oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Pisze doktorat w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, wykłada na uczelniach wyższych, prowadzi warsztaty i prelekcje. Uwielbia ludzi, książki, nowe technologie i media społecznościowe.
data:
2020-10-12
czas:
14:00-15:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2024?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl