Organizator
Gospodarz
Partner
Temat: Ubezpieczenia zdrowotne – optymalizacja kosztów
Miejsce: Warszawa
Data: 2018-05-11
Godzina: 9:30-12:00
Gospodarz: Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy

Okazuje się, że jest już rozwiązanie dla Pracodawców, które sprzyja oszczędnościom budżetowym Działów HR. Na naszym spotkaniu poświęcimy czas min. temu zagadnieniu i omówimy wraz z naszym ekspertem merytorycznym praktyczne aspekty zastosowania tego rozwiązania.

Spotkanie poprowadzą: ze strony Saltus Ubezpieczenia - Pani Małgorzata Jackiewicz oraz Pani Aneta Hellberg ekspert merytoryczny z Kancelarii Broker Telomer, Prezes spółki brokerskiej TELOMER SA, która przedstawi, na co zwracać uwagę porównując oferty zdrowotne.

Głównym tematem spotkania będą oszczędności na składce ZUS czyli optymalizacja kosztów w ubezpieczeniach zdrowotnych.

Ubezpieczenia zdrowotne to coraz częściej obecny i pożądany w organizacjach benefit pracowniczy. Co ważne, coraz bardziej istotna dla Pracowników staje się nie tylko obecność tego benefitu w ofercie Pracodawcy, ale także jego szeroko rozumiana jakość. Zależy nam właśnie na jakości naszych produktów, więc przy współpracy z niezależną agencją marketingową Brand Scope przeprowadziliśmy bardzo ciekawe badania jakościowe wśród Szefów HR, których najciekawszymi wnioskami chcemy się podzielić. Zależy nam także na opinii Państwa jako praktyków w tym obszarze.

Wydarzenie skierowane jest do praktyków HR, menedżerów, specjalistów i osób zarządzających działami HR, dlatego zachęcamy do rejestracji oraz przekazania zaproszenia osobom zainteresowanym tą tematyką.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania zostaną przekazane w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz wpisanie na listę uczestników wydarzenia.