Organizator
Gospodarz
Partner
Temat: Projektowanie skutecznych ogłoszeń o pracę
Miejsce: Wrocław
Data: 2016-09-22
Godzina: 10.00 - 12.00
Gospodarz: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Warsztat Praktyków EB,  poświęcony budowaniu wizerunku pracodawcy i skutecznej rekrutacji w oparciu o najlepsze case’y firm członkowskich oraz wiedzę ekspertów w networku PSZK. 

Na poniższym spotkaniu przedstawimy Państwu narzędzia projektowania skutecznych ogłoszeń o pracę. 

Warsztat poprowadzi, Employer Branding Partner i trener w Lightness oraz autorka bloga CandidateExperience.pl, Pani Zyta Machnicka. Pani Zyta, krzewi ideę employer brandingu oraz pomaga liderom i zespołom w budowaniu autentycznej marki pracodawcy. 

W branży HR aktywnie działa od ponad 10 lat. Jest m.in. pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie oraz organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. Częsta prelegentka konferencji branżowych, autorka artykułów eksperckich oraz jurorka ogólnopolskich konkursów z zakresu HR i EB. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Zakres tematyczny spotkania:

  • Jakie informacje w ofertach pracy są najbardziej wartościowe dla kandydatów, a co odbiorców ogłoszeń najbardziej frustruje i zniechęca do aplikowania?
  • Jak wykorzystać wiedzę na temat person do stworzenia skutecznej oferty i na co jeszcze zwrócić uwagę?
  • Jak przy okazji zmiany oferty zwiększyć jakość procesu rekrutacji i skąd czerpać inspirację do naszych działań?

Zostań gospodarzem spotkania

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją spotkania w siedzibie swojej firmy, napisz do nas na adres dagmara.samus@pszk.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie ustalenia szczegółów. 
Przygotowanie do spotkania nie zajmie Ci wiele czasu, wystarczy kilkominutowe wprowadzenie do tematu, a o rozpoczęcie dyskusji zadba moderator spotkania.

Zgłoś udział