Organizator
Temat: Warsztat Praktyków EB - Zgłoś temat
Miejsce: Wrocław
Data: 2016-12-14
Godzina:
Gospodarz:

Employer Branding

Employer Branding w Akademii PSZK to oferta ponad 80 godzin rocznie spotkań poświęconych budowaniu wizerunku pracodawcy i skutecznej rekrutacji w oparciu o najlepsze case’y firm członkowskich oraz wiedzę ekspertów w networku PSZK. 

Zostań gospodarzem spotkania

Jeżeli podczas pracy nad jakimiś projektem pojawiają Ci się pytania, chciałbyś się dowiedzieć jak z wyzwaniami związanymi z pozyskaniem odpowiednich pracowników  radzą sobie inne firmy. Zgłoś się do nas! Rozmawiamy również o skutecznych narzędziach i kampaniach rekrutacyjnych, kampaniach EB, o różnych pokoleniach na rynku pracy, współpracy pracodawców ze szkołami i uczelniami, nowych technologiach, social mediach, mentoringu, kampaniach rekrutacyjnych i wielu innych zbliżonych tematach, których na pewno nie zabraknie. Zgłoś temat do PSZK, a my zorganizujemy ok 2 godzinne spotkanie w Twojej firmie z wybraną grupą dyrektorów personalnych, menedżerów, specjalistów lub po prostu osób zainteresowanych danym tematem. Optymalna ilość uczestników to ok 10 osób, ale sprawdzają się również spotkania w mniejszym lub nieco większym gronie. Wszystko zależy od tematu i twoich oczekiwań.


Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją spotkania wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie ustalenia szczegółów. 
Przygotowanie do spotkania nie zajmie Ci wiele czasu, wystarczy kilkominutowe wprowadzenie do tematu i rozpoczęcie dyskusji, do której naprawdę nie trzeba członków PSZK zachęcać.

Zgłoś udział