Organizator
Partner
Temat: Budowanie marki HR-owca wewnątrz i na zewnątrz organizacji
Miejsce: Warszawa
Data: 2016-09-20
Godzina: 10.00 - 12.00
Gospodarz:

Warsztat Praktyków EB -  formuła spotkań w ramach Akademii PSZK poświęconych budowaniu wizerunku pracodawcy i skutecznej rekrutacji w oparciu o najlepsze case’y firm członkowskich oraz wiedzę ekspertów w networku PSZK. 

Temat poniższego warsztatu,dotyczył będzie strategii budowania marki HR-owca wewnątrz i na zewnątrz organizacji, czyli skuteczne działania, które można wdrożyć od ,,zaraz". 

Moderatorem wydarzenia będzie Personal Branding Partner & Trainer w Lightness oraz autor bloga www.jacekkrajewski.pl., Pan Jacek Krajewski. Pan Jacek, z branżą HR związany jest od ponad 9 lat. Przez ostatnie 6 lat aktywnie współpracował z pracodawcami oraz agencjami doradztwa personalnego z Polski oraz zagranicy i pomagał im w doborze narzędzi rekrutacyjno-wizerunkowych w serwisie GoldenLine. Prelegent na wielu wydarzeniach branżowych i autor artykułów z zakresu personal brandingu oraz HR.

Zakres tematyczny spotkania:

  • Od czego należy zacząć, czyli z jakich narzędzi skorzystać powinień każdy HR-owiec.
  • Dlaczego HR-owcom opłaca się budować silną markę osobistą?
  • Konkretne działania wewnętrzne i zewnętrzne, które można wdrożyć w zasadzie od zaraz. 

Zostań gospodarzem spotkania

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją spotkania w siedzibie swojej firmy, napisz do nas na adres dagmara.samus@pszk.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie ustalenia szczegółów. 
Przygotowanie do spotkania nie zajmie Ci wiele czasu, wystarczy kilkominutowe wprowadzenie do tematu, a o rozpoczęcie dyskusji zadba moderator spotkania.

Zgłoś udział