AI w analityce danych HR

 

AI wchodzi w bardzo wiele obszarów HR. Podczas tego webinaru ekspertka z zakresu analityki HR i nowoczesnych technologii - Marta Pawlak-Dobrzańska - podzieli się swoimi przemyśleniami oraz wskazówkami na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w obszarze całym obszarze HR. Nie tylko w analityce, ale właśnie w całym obszarze HR, bo AI opierając się o silniejsze wykorzystanie danych mocno zmienia wszystkie obszary HR m.in.: rekrutację, rozwój pracowników czy dbanie o employee experience.

Podczas tego spotkania nie będziemy rozmawiać o tym, jak wspierać się Chat GPT przy pisaniu ogłoszeń czy w komunikacji prowadzonej do pracowników (to już powinniście umieć, a jeśli jeszcze nie próbowaliście, szybko stestujcie jak to działa). Zamiast tego zastanowimy się jak może wyglądać przyszłość HR w firmach, w których ta przyszłość dzieje się już teraz i co się stanie z HR w firmach, które się do tego nie przygotowują.

O czym będziemy rozmawiać?

  • W jakich obszarach AI już wspiera HR i jak wykorzystać to w swojej pracy?
  • Do czego nie powinniśmy wykorzystywać AI w przypadku HR (jeszcze?)
  • Jak zacząć już dzisiaj wykorzystywać AI w HR?

 

eeeeMarta Pawlak Dobrzańska

Całe zawodowe życie Marty jest związane z branżą HR, choć nie jest HR-owcem. Przepracowała ponad 11 lat w Pracuj.pl i założyłam agencję Great Digital. Zajmuje się m.in. poprawą efektywności procesów HR, ze szczególnym naciskiem na obszar rekrutacji. Przeprowadziła kilkadziesiąt projektów badawczo-analitycznych dotyczących uczestników procesów HR-owych: pracowników, kandydatów oraz HR-owców. Jest trenerką, prelegentką na konferencjach HR, a także wykładowcą na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH.

 

 

data:
2024-03-18
czas:
14:00-15:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2024?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl