Dlaczego warto otwarcie mówić o Lean w organizacji?

 

O czym będziemy rozmawiać?

  • Co to jest lean i na czym polegają optymalizacje
  • Główne marnotrawstwa procesowe
  • Przejrzystość procesowa - mapowanie, jak przebiega proces, podział odpowiedzialności
  • Benchmarki i KPI
  • Capacity zespołów - balansowanie pracą

 

 

Karolina Ignyś BPiONKarolina Ignyś 

Dyrektor HR, BPiON

Od nastu lat sercem i rozumem związana jestem z branżą HR. Mam szerokie doświadczenie w tworzeniu i implementacji procesów - od rekrutacji, onboardingu, programów rozwojowych, zarządzaniu talentami po offboarding czy plany sukcesji. Wielką radość daje mi praca w wewnętrznych strukturach HR, gdzie często występuję w roli trenera szkoląc z dziedzin dobrze mi znanych takich jak zarządzanie sobą w czasie, ustalanie celów dla organizacji (OKR), budowanie zespołów z uwzględnieniem stylów zachowań w zespole (DISC) czy trudne rozmowy managerskie (w tym feedback i feedforward). Cenię otwartość umysłu oraz dzielenie się wiedzą dlatego poza rolą HR Dyrektora w BPiON Polska, jestem także Mentorem, konsultantem oraz wykładowcą akademickim.

 

 

Marta Różańska BPiONMarta Różańska

Client Services Director, BPiON

Od ponad 15 lat zajmuje się outsourcingiem procesów biznesowych. Posiada rozległe doświadczenie w optymalizacji procesów kadrowo-płacowych dla międzynarodowych klientów z sektora BPO i SSC. W swojej pracy skupia się na ciągłym dostosowywaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu outsourcingu do potrzeb klientów oraz budowaniu partnerskich relacji opartych na zaufaniu. Była odpowiedzialna za zarządzanie dużymi zespołami operacyjnymi (ponad 150 pracowników) i wdrażanie skutecznych procesów HR& Payroll service delivery dla organizacji z różnych branż zatrudniających kilka tysięcy pracowników.

 

 

Małgorzata Kaszperuk BPiONMałgorzata Kaszperuk 

Process Manager, BPiON

Etuzjastka zmiany i wydobywania pełnego potencjału, zarówno u ludzi, jak i w procesach. Wierzy w ludzką zdolność do ciągłego doskonalenia siebie, codziennych działań i przede wszystkim pracy, co sprawia, że pozytywnie oddziałujemy na otaczający nas świat.

 

 

 

data:
2024-02-21
czas:
11:00-12:00
miejsce:
Webinar

zgłoś udział

Webinary odbywają się na platformie Clickmeeting, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania – wystarczy otworzyć link w przeglądarce. Można również skorzystać z aplikacji na android i iOS.

Dodaj wydarzenie do Google Calendar Dodaj wydarzenie do Outlooka

Przegapiłeś webinar?

 

Nic nie szkodzi – nagranie znajdziesz w bazie wiedzy na stronie PSZK w strefie logowania dla członków.

 

baza wiedzy

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2024?

 

zapisz się

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl