Wiedza i inspiracja
od i dla praktyków HR

Zespoły HR z dużych, średnich i małych firm tworzą w PSZK wspólną przestrzeń, w której uczymy się od siebie i inspirujemy,
pomagamy sobie oraz wzajemnie motywujemy.

DLA KOGO?

Świat wiedzy i inspiracji PSZK
jest dla Ciebie, jeśli:

 

pracujesz w dziale HR

ciągle się rozwijasz

dzielisz się wiedzą i doświadczeniem

inspirujesz się doświadczeniami innych praktyków

DOŁĄCZ DO PSZK

Chcesz rozwijać siebie, zespół HR i swoją firmę?

Zgłoś swoją organizację do świata wiedzy i inspiracji, korzystaj z bogatej oferty dla członków PSZK, zgłaszaj własne pomysły i potrzeby, dziel się wiedzą i zdobywaj wyróżnienia.

 

hr academy webinarowe odcinki sezonu #wiosnazHR2024 zobacz więcej
międzyfirmowy program mentoringowy zobacz więcej
hr baza wiedzy baza nagrań i prezentacji zobacz więcej
hr quality badanie certyfikacyjne dla firm zobacz więcej
hr stars program rozwojowy z certyfikatem indywidualnym zobacz więcej

 

Zgłoś firmę do networku PSZK

wypełnij formularz

Trusted Trainers

 

Trusted Trainers to narzędzie do rekomendowania i wyszukiwania rekomendowanych trenerów. Stworzone przez i dla praktyków. Dzięki bazieTrusted Trainers znalezienie odpowiedniego trenera jest łatwiejsze, szybsze i obarczone mniejszym ryzykiem niepowodzenia.

Jak to działa?

  • Dostęp do bazy Trusted Trainers mają osoby z działów HR firm członkowskich PSZK
  • Każda osoba z działu HR może rekomendować trenera i przeszukiwać bazę
  • Rekomendacje pozostają anonimowe, widoczna jest ilość rekomendacjii uzasadnienie
  • Weryfikację rekomendacji prowadzi PSZK
  • Rekomendowany trener wyraża zgodę na umieszczenie w bazie Trusted Trainers
  • Wyszukiwanie i rekomendacjeopierają się na chmurze tagów

 

Teraz najważniejszy krok, Wasza rekomendacja!

Bez tego projekt nie wystartuje. Od ilość poleconych przez Was trenerów uzależniamy stworzenie narzędzia do wyszukiwania. Na pewno znasz godnych zaufania trenerów. To jest miejsce, w którym możesz ich rekomendować! Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rekomendacji trenera.

 

Rekomenduj trenera!

 

FAQ

Czy jeśli przekażę rekomendację, trener dowie się od PSZK kto go rekomendował?

Nie –informacja o tym, kto udzielił rekomendacji pozostaje wyłącznie w PSZK. W wiadomości do trenera piszemy ogólnie, że dostał rekomendację od osoby z naszego networku za określony obszar szkoleniowy. Jeśli odpowie na nasze pytania (formularz trenera) i wyrazi zgodę umieścimy rekomendację w bazie. W bazie będzie widoczna tylko ilość rekomendacji, którą ma dany trener.

 

Udzielając rekomendacji wskazuję konkretną osobę. Czy jest to zgodne z RODO?

W Twojej rekomendacji trenera prosimy o imię, nazwisko i profil LinkedIn. PSZK kontaktując się z rekomendowanym trenerem i wyjaśniając jak działa projekt skorzysta z publicznie dostępnych danych i informacji, które dany trener udostępnia w swojej komunikacji marketingowej. Trener trafi do bazy tylko wtedy, jeśli sam wyrazi na to zgodę, w tym zgody RODO.

 

Czy udzielając rekomendacji robię to w swoim imieniu, czy w imieniu swojej firmy?

Rekomendacji udzielaszTy osobiście, ale w formie anonimowej. Projekt realizujemy w środowisku osób, które naprawdę znają się na szkoleniach i na tym opieramy siłę społecznościowych rekomendacji.

 

Na czym opiera się wiarygodność Trusted Trainers?

Na tym, że jest to wewnętrzne narzędzie stworzone w profesjonalnej społeczności haerowców pracujących w działach HR liczących się pracodawców. Trusted Trainers to narzędzie wolne od reklamy, tworzone przez i dla praktyków HR. Po to, żeby sobie pomóc w pracy.

 

Jak działa opisywanie i wyszukiwanie przez hasztagi?

Aby znaleźć rekomendowanego trenera wpisujesz w wyszukiwarkę słowa-wyrażenia kluczowe –hasztagi, które Cię interesują. Jeśli dany trener został opisany hasztagiem, którego szukasz –zobaczysz go w wyniku wyszukiwania. Po kliknięciu w kartę trenera zobaczysz czym zajmuje się trener, ile ma rekomendacji i jakimi jeszcze hasztagami został opisany. Zobaczysz też treść uzasadnienia rekomendacji.

Digital HR to cyfrowa transformacja usług i procesów HR wykorzystująca nowoczesne technologie. Cykl Digital HR prezentować będzie nie tylko narzędzia, ale przede wszystkim zmiany w podejściu i realizacji pomysłów w organizacji. Tematyka poruszana na spotkaniach tej ścieżki ma na celu poprawę zarówno doświadczeń pojedynczych pracowników jak i ogólnego działania organizacji poprzez przekształcenie czasochłonnych funkcji HR w cyfrowe, mobilne i zoptymalizowane.

Duża część organizacji dopiero zaczyna rozważać digitalizację procesów HR i opracowywać strategie opartą na Digital HR. Na spotkaniach z cyklu Digital HR przedstawiane są rozwiązania firm wiodących w tym zakresie. Cyfrowy HR jest uważany przez analityków branżowych za kluczowy element cyfrowej transformacji biznesu w ogóle, dlatego też wymiana wiedzy w tej dziedzinie jest szczególnie istotna. 

Kalendarz najbliższych spotkań z cyklu Digital HR:

Zobacz tematy ostatnich spotkań:

HR Awards Best Practices to cykl merytorycznych spotkań poświęconych prezentacji najlepszych praktyk HR wyróżnionych w badaniu HR Najwyższej Jakości. To również okazja do spotkania w gronie praktyków HR, dyskusji oraz wymiany doświadczeń i niepowtarzalna możliwość zapoznania się podczas kilkugodzinnego spotkania z case’ami paru organizacji.  

HR Awards Best Practices to również ceremonia wręczenia Certyfikatów HR Najwyższej Jakości, czyli okazja do podkreślenia roli działu HR w organizacji. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego HRowego świętowania wszystkich przedstawicieli działów HR.

Kalendarz najbliższych spotkań z cyklu HR Awards Best Practices:

Zobacz tematy ostatnich spotkań:

Webinarium to oczywiście nic innego jak spotkanie on-line. Z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi raz w miesiącu prezentowane będą dobre praktyki firm wyróżnionych w Badaniu Certyfikacyjnym HR Najwyższej Jakości.  Podczas webinarium po krótkim wprowadzeniu do tematu, będzie czas na 30 minutową prezentację, a następnie 15 minut dyskusji. Całe spotkanie będzie trwało godzinę, także bez poświęcania czasu na dojazd  będzie można zapoznać się z tematem oraz zadać pytania na chacie.   

Cykl spotkań on-line jest realizowany dzięki wsparciu firmy Talent Bridge, która wspiera nas od strony technologicznej oraz w kwestii prowadzenia webinarów.  

Kalendarz najbliższych spotkań z cyklu Webinary HR:

Zobacz tematy ostatnich spotkań:

Wymiana wiedzy i doświadczeń wzbogacona siłą dobrej sieci networkingowej to istota członkostwa w PSZK. Rocznie ponad 400 godzin inspirujących dyskusji i wiedzy z pierwszej ręki, 100 case’ów oraz wiele okazji do budowania eksperckiego wizerunku swojej firmy i własnego personal brandingu. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się regularnie podczas spotkań w ramach Akademii PSZK oraz poniższych inicjatywach.

Chcesz otrzymywać newsletter
o sezonie #wiosnazHR2024?

 

zapisz się

REFERENCJE

Dlaczego warto być w PSZK?

Magdalena Kuś

Członkostwo w PSZK to przede wszystkim współpraca z profesjonalistami w swojej dziedzinie. PSZK wspiera rozwój szeroko rozumianego HR w Polsce poprzez łączenie ze sobą specjalistów i ukierunkowanie wspólnych działań na wymianę doświadczeń, wiedzy oraz dzielenie się pomysłami pomiędzy członkami Stowarzyszenia. Ze względu na rosnącą liczbę firm członkowskich daje to nieocenione możliwości praktyczne i szeroką perspektywę rozwiązań.

Magdalena Kuś

HR Manager Assoc CIPD GFT Poland Sp. z o.o.

Anna Kosmatka

Glenmark Pharmaceuticals od jest członkiem PSZK od kilku lat. Jako HR Manager bardzo cenię tę współpracę i możliwości jakie ona stwarza w kontekście wymiany wiedzy i  rozwoju w różnych obszarach HRu, poprzez spotkania czy webinaria. Plebiscyt HR Najwyższej Jakości jest świetną okazją do podzielenia się swoimi najlepszymi praktykami, ale też doskonałym momentem do zaczerpnięcia inspiracji od pozostałych organizacji członkowskich. Zainicjowany w 2018r. Program Mentoringowy to kolejna wyjątkowa inicjatywa PSZK, którą szczerze polecam zarówno pragnącym się zrealizować w roli mentora jak i głodnym rozwoju w HRze mentee.

Anna Kosmatka

HR Manager w Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Anna Grzybowska

Dla mnie PSZK to miejsce wymiany praktycznych doświadczeń między profesjonalistami; to bogactwo wiedzy, z której można skorzystać i zaadaptować w swojej organizacji. Propozycji warsztatów, webinarów, eventów jest tak wiele, że nie sposób uczestniczyć we wszystkich... Ale każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, czy to w obszarze prawa pracy, zarządzania talentami, rozwoju, komunikacji czy psychologii. Serdecznie polecam!

Anna Grzybowska

HR Director - Operations w CETES Cosmetics Poland Sp. z o.o

Dorota Wójtowicz

Jako Członek PSZK mamy stały dostęp do różnych seminariów, ale też publikacji poświęconych najważniejszym tematom dla HR. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że mam możliwość wymiany doświadczeń, networking’u oraz dostęp do bazy wiedzy na stronie Stowarzyszenia. To znacząco wpływa na moje ciągłe doskonalenie zawodowe i jest źródłem inspiracji do wdrażania efektywniejszych narzędzi HR.

Dorota Wójtowicz

Dyrektor Działu Personalnego HRBP dla Działów Produkcji w Regionie EMEA_Barry Callebaut w Polsce oraz w Czechach

Karol Bukała

PSZK udało się stworzyć angażującą przestrzeń dla specjalistów i ekspertów HR, dzięki której można zarówno czerpać aktualną wiedzę o rozwiązaniach HR od innych członków, jak również samemu dzielić się swoim ‘know-how’. Osobiście cenię też samą współpracę ze Stowarzyszeniem, otwartość, elastyczność i proponowanie rozwiązań odpowiadających trendom i potrzebom w naszym obszarze.

Karol Bukała

Head of HR Poland w NatWest Poland

Marta Westrych-Andrzejczyk

Dzięki członkostwu w PSZK jesteśmy częścią większej HR’owej wspólnoty. Mamy możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy firmami w ramach PSZK, podpatrzenia najlepszych praktyk, co często jest inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań w DPD Polska. Cenimy sobie również możliwość przedyskutowania bieżących wyzwań z ekspertami z innych firm, a także uczestnictwo w szkoleniach, które zawsze mają wysokie standardy i oferują solidną dawkę wiedzy.

Marta Westrych-Andrzejczyk

Członek Zarządu, Dyrektor Personalny w DPD Polska

Grażyna Dratkiewicz

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami stworzyło HRową przestrzeń do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń zawodowych. Od wielu lat korzystamy z udziału w ciekawych webinarach, z materiałów zgromadzonych w Bazie Wiedzy jak również inspirujemy się wzajemnie podczas spotkań z ekspertami z szeroko rozumianego obszaru HR, prawa pracy czy psychologii. Daje nam to doskonałą możliwość do samorozwoju pracowników HR w całej Polsce. Poczta Polska S.A. wielokrotnie została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości, co jest dla nas dodatkowym motywatorem by poszukiwać nieszablonowych rozwiązań wpływających pozytywnie na komfort pracy naszych pracowników.

Grażyna Dratkiewicz

Dyrektor Centrum Kadr i Szkoleń - Poczta Polska S.A.

Jadwiga Kuczewska

2 lata temu, jednym z pierwszych kroków dla nas, dopiero co tworzącego się zespołu HR, było przystąpienie do stowarzyszenia PSZK. Dzięki członkostwu, zyskaliśmy dostęp do webinarów, spotkań, szkoleń dla działów HR w między firmowym otoczeniu, co dawało nam dodatkowe możliwości inspiracji i czerpania z doświadczeń różnych organizacji. Członkostwo w PSZK to nie tylko bogata baza wiedzy, to również świetne inicjatywy rozwojowe takie jak np. program mentoringowy dla pracowników HR. Niewątpliwie w trudnym czasie pandemii, gdzie wiele działów HR poszukiwało wskazówek jak działać, możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów była bezcenna.

Jadwiga Kuczewska

HR Director w EPP Sp. z o.o.

Justyna Orzeł

Najbardziej przekonuje mnie różnorodność biznesowa i otwartość pracodawców do dzielenia się swoimi doświadczeniami jak również gotowość do podejmowania wspólnych działań. Doskonałym przykładem jest Program Mentoringowy dla praktyków HR, który świetnie się rozwija i jest unikatowym rozwiązaniem w branży. 

Justyna Orzeł

Sekretarz Generalna w Carrefour Polska

Anna Figiel

Warto być członkiem PSZK ze względu na możliwość wymiany wiedzy wśród członków Stowarzyszenia, na dzielenie się praktycznymi rozwiązaniami. Ta wymiana jest autentyczna i możliwa w sposób naprawdę otwarty, taki z przestrzenią na dopytanie i przedyskutowanie jak to jest wdrażane i działa realnie.

Anna Figiel

Human Capital Director Inter Cars S.A.

Członkowie PSZK

Członkowie PSZK

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

ul. Lazurowa 13/27, 01-314 Warszawa

mail: kontakt [at] pszk.pl

Copyright & reżyseria PSZK.PL
Design Solmedia.pl

Strona używa plików cookie. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zrozumiałem