BNP Paribas Securities Services SKA

KIM JESTEŚMY?

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

W Warszawie jesteśmy obecni już od 2008 roku. Na co dzień współpracujemy z wieloma biurami zlokalizowanymi na całym świecie, a dzięki naszej innowacyjności i wysokiej jakości usług cały czas się rozwijamy. Liczby mówią same za siebie – każdego roku poszukujemy około 300 nowych pracowników i nie zamierzamy zwalniać tempa!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się między innymi prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy także zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszu.

Strategia HR

Anna Raciborska BNP20ParibasCodziennie pracujemy nad tym by tworzyć takie miejsce pracy, do którego pracownicy przychodzą z przyjemnością, a nie tylko z obowiązku. Przykładamy ogromną wagę do stworzenia wspierającej i przyjaznej atmosfery oraz środowiska, w którym każdy czuje się dobrze. Wspieramy różnorodność (ponad 15% naszych pracowników to obcokrajowcy) oraz stwarzamy możliwości rozwoju kariery każdemu w zależności od jego preferencji i indywidualnego potencjału. Dlatego właśnie wprowadziliśmy program 6 alternatywnych ścieżek kariery i dedykowanych im programów szkoleniowych. Jako zespół HR blisko współpracujemy zarówno z kadrą menadżerską jak i pracownikami, wsłuchujemy się ich potrzeby i jesteśmy dla nich partnerem. Pomagamy nie tylko osiągać ambitne cele biznesowe, ale też realizować liczne oddolne inicjatywy.

Anna Raciborska, Head of Human Resources